Ana sayfa

HongKong Blue Universal Co., Limited. Kalite kontrol

Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Ben sohbet şimdi
qc profili
StrongestAnabolicSteroid, kaliteye kısayol olmadığının tam olarak farkındadır. Bu doğada olan ürünleri satın alırken, şansınızı değerlendirmemeniz önemlidir ve bu nedenle, ürünlerimiz için olan hammaddeler ve bitmiş ürünler, en teknolojik açıdan en gelişmiş ekipmanlarla tamamen incelenmektedir. Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler eksiksiz ve titizlik kazanmaktadır Test prosedürlerini fabrikadan çıkarmadan önce.

Test Prosedürleri:


Fabrika, tamamının kesinliğini sağlayan en gelişmiş ekipmanların hepsini kullanan malzemelerin ve son ürünlerin saflığını, potansiyelini ve kalitesini belirlemek için kullanılan yüzlerce teste sahiptir.

Ürün Testi:


Üretim sırasında herhangi bir noktada bir ürün test edilebilir. Yönetmelik standartlarına uymuyorsa, parti derhal geri çekilir ve ürünün üretiminin son aşamasında, ürün, satış için serbest bırakan 'geçiş' derecelendirmesini almadan önce son kalite kontrol prosedürlerinden geçmelidir.

Tekrarlanan Çekler:


Standart kontrollerin yanı sıra hammaddeler ve bitmiş ürünler ağır metal içeriği açısından test edilir. Son yıllarda yer altı Fabrikası'nın zehirli ağır metallerle dolu kalitesiz ürünleri üretmesiyle ilgili önemli bir sorun var. Bunun nedeni, hiçbir lisansa sahip olmadığı ve bu nedenle bunların sınanması için herhangi bir yükümlülüğünün bulunmamasıdır; Ucuz ürünleri satın aldığınızda - sağlığınızla bedelini ödersiniz.

Hammaddelerde bulunan ağır metallerin seviyesi kabul edilebilir olsa da, diğer bileşiklerle karıştırıldıktan ve gerçekleşen reaksiyonlar bu seviyeleri değiştirebilir. Üretim süreci boyunca test yapılması, bu nedenle Fabrikamızın yalnızca en güvenli ve en etkili bileşikleri serbest bırakmasını sağlar.

Sertifikalar
 • HongKong Blue Universal Co., Limited.

  Standart:SGS Certificate

  Sayı:QIP-ASI1441256

  Yayımlanma tarihi:2017-04-28

  Bitiş tarihi:2018-04-27

  Kapsam/Aralık:Pharmaceuticals Intermediates

  Tarafından verilen:Made-in-china

İletişim bilgileri
HongKong Blue Universal Co., Limited.

İlgili kişi: Mr. John

Tel: 86-170-7611-6742

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)