Ana sayfa ÜrünlerKas Büyümesi Steroid

% 99 Saflık Kas Growth Steroid Anblic Ham Toz Sustanon 250

Çin Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Ben sohbet şimdi

% 99 Saflık Kas Growth Steroid Anblic Ham Toz Sustanon 250

Çin % 99 Saflık Kas Growth Steroid Anblic Ham Toz Sustanon 250 Tedarikçi
% 99 Saflık Kas Growth Steroid Anblic Ham Toz Sustanon 250 Tedarikçi % 99 Saflık Kas Growth Steroid Anblic Ham Toz Sustanon 250 Tedarikçi

Büyük resim :  % 99 Saflık Kas Growth Steroid Anblic Ham Toz Sustanon 250

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Doublewin Biological Technology Co., Ltd.
Sertifika: SGS GMP ISO9001
Model numarası: 57-85-2

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 gram
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Örtülü paket veya gerekirse
Teslim süresi: Ödeme onaylandıktan sonra 8 saat içinde
Ödeme koşulları: MoneyGram, Western Union, Bitcoin, Banka Havalesi
Yetenek temini: Aylık 5000kg
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ad: Testosteron Sustanon / Sustanon 250 takma ad: Sustanon250, Sustanon
CAS: 57-85-2 tahlil: >% 99
Görünüm: beyaz kristal toz Asgari Sipariş: 10 Gram
Standart: SGS GMP ISO9001 Piyasalar: global
Vurgulamak:

testosterone propionate powder

,

bodybuilding legal steroids

% 99 Saflık Kas Büyümesi Steroidleri Anblic Ham Toz Sustanon
 

Ürünün Bazı Detayları

 

1. ürünün kısa tanıtım
 
Bu son derece güçlü ilaç, düşük testosteronu tedavi etmek ve hızlı bir şekilde vücut gücünü, kas kütlesini ve performansı arttırmak için kullanılır.

 

Testosterone is the most common anabolic hormone that there is and is also considered the most basic. Testosteron en yaygın anabolik hormondur ve aynı zamanda en temel olarak kabul edilir. Due to this, bodybuilders often consider it the base steroid to most all cycles. Bu nedenle, vücut geliştiriciler çoğu zaman tüm döngüler için temel steroid olduğunu düşünür.
 
Testosterone is both anabolic and androgenic in nature. Testosteron doğada hem anabolik hem de androjeniktir. Sustanon is considered as one of the safest and most effective drugs for developing and maintaining functions of reproductive tissues, including testes, prostate, epididymis and seminal vesicles. Sustanon, testisler, prostat, epididim ve seminal veziküller de dahil olmak üzere üreme dokularının işlevlerini geliştirmek ve korumak için en güvenli ve en etkili ilaçlardan biri olarak kabul edilir.


Tüm bu faydalara ek olarak, Sustanon 250, vücuttaki kırmızı kan hücrelerinin (RBC) sayısını iyileştirme kabiliyetine ve vücuttaki egzersiz dayanıklılığını ve oksijen taşıma kapasitesini daha da artırmaya hayran kalmaktadır.

2. Ürünün parametre listesi

 

ad

Testosteron Sustanon

takma ad

Sustanon250, Sustanon

CAS Numarası.

57-85-2

tahlil

>% 99

Paketleme

Örtülü paket veya gerektiği gibi

Görünüm

Beyaz kristal toz

Standart

SGS; SGS; GMP; GMP; ISO9001 ISO9001

Asgari Sipariş

10 gram

Piyasalar

global

 

% 99 Saflık Kas Growth Steroid Anblic Ham Toz Sustanon 250 0

3. ürünün fonksiyonları
 
1) Sustanon-250'nin faydaları, Omnadren veya Testoviron gibi tek bir ester veya test karışımı olsun, herhangi bir testosteron ile aynıdır.


2) Her formdaki tüm test kullanıcıları, yağsız kas dokusunu büyük ölçüde artırabilir, ayrıca gücü ve canlılığı artırabilir.


3) Ayrıca, test, kalori kısıtlı bir diyette kas kütlesini korumada önemli bir bileşen olduğu için, yaslanmaya çalışırken mükemmel bir hormondur.


4) Dahası, test, vücutta biriken kas kaybı hormonlarını bloke ettiği ve azalttığı için, genel olarak, kullanım amacına bakılmaksızın, test seviyeleri arttığında kaçınılmaz olarak daha hoş bir vücut yaratırız.

 
4. Ürünün kullanımı ve dozajı
 
Yığılmak isteyen vücut geliştiriciler, genellikle Sustanon 250'yi Deca Durabolin veya Equipose gibi diğer steroidlerle ve Dianabol veya Anadrol 50 gibi oral bir bileşikle istifler.

 

Kesme aşamasında testosteron kullanmak isteyen Vücut Geliştiricileri, Trenbolone Enanthate gibi bileşiklerle birlikte Winstrol veya Anavar gibi bir oral ile istiflemek isteyebilirler.

 

Sustanon is a strong anabolic with pronounced androgenic activity. Sustanon belirgin androjenik aktiviteye sahip güçlü bir anaboliktir. It is mainly used as a bulking drug, providing good gains in strength and muscle mass. Esas olarak, hacim ve kas kütlesinde iyi kazançlar sağlayan bir hacim arttırıcı ilaç olarak kullanılır.
 
Haftada 250mg


At a usage level of 250 mg/week, Sustanon provides basically only a high level of testosterone replacement therapy. Haftada 250 mg kullanım seviyesinde, Sustanon temel olarak sadece yüksek seviyede testosteron replasman tedavisi sağlar. Individuals with low testosterone may see a marked improvement, but many with mid-normal or high natural testosterone will see little added effect at this dosage level. Düşük testosteronu olan bireylerde belirgin bir iyileşme görülebilir, ancak orta normal veya yüksek doğal testosteronu olan birçok kişi bu dozaj düzeyinde az miktarda etki görür. Yet, Sustanon is suppressive of the hypothalamus and pituitary at this dosage and will largely shut down natural testosterone production while being used. Bununla birlikte, Sustanon bu dozajda hipotalamus ve hipofizi bastırır ve kullanıldığında doğal testosteron üretimini büyük ölçüde durduracaktır. So, this dosage has relatively little of the benefits of most steroid cycles, but shares the adverse side effect of suppressed testosterone production. Bu nedenle, bu dozaj çoğu steroid döngüsünün nispeten az faydasına sahiptir, ancak bastırılmış testosteron üretiminin olumsuz yan etkisini paylaşır.


Haftada 500mg


500 mg/week is a minimal dosage level for most to see good results. Haftada 500 mg, çoğu iyi sonuç görmek için minimum bir dozaj seviyesidir. At this dosage, gains are typically good for a first cycle and often no ancillary drug is required to control estrogen. Bu dozajda, kazançlar tipik olarak bir ilk döngü için iyidir ve östrojeni kontrol etmek için çoğu zaman yardımcı bir ilaca gerek yoktur. But in many instances, estrogen control is already desirable. Ancak birçok durumda östrojen kontrolü zaten arzu edilir.


Haftada 750mg


750 mg / hafta sonraki adım, kazançlarda belirgin bir artış sağlar ve östrojen kontrol edilirse, yan etkiler genellikle 500 mg / hafta'dan çok farklı değildir.


Haftada 1.000mg


A dose of 1,000 mg/week is generally sufficient for intermediate to even many advanced users. Haftada 1.000 mg'lık bir doz genellikle orta ve hatta birçok ileri düzey kullanıcı için yeterlidir. In some cases, even more than this is used. Bazı durumlarda, bundan daha fazlası kullanılır.

 

Ancak, sonuçlar zaten 1 g / hafta seviyesinde bir platoya erişmedikçe bu genellikle gerekli değildir.

 

Firmamızın Bazı Güzel Sahneleri Sizin İçin

 

Sahne 1: bizim için en kaliteli ürün fotoğrafı
 

% 99 Saflık Kas Growth Steroid Anblic Ham Toz Sustanon 250 1


Sahne 2: Sizin için güvenli ve hızlı teslimat

 

teslim

Ödeme onaylandıktan sonra 8 saat içinde gönderilir

Teslim süresi

Yaklaşık 3-5 iş günü

paketleme

Örtülü paket veya gerektiği gibi

Menşei

Çin

Nakliye

Ekspres Kurye (EMS, DHL, UPS, TNT, FedEx)

Ödeme

Western union, Money gram, Banka havalesi, Bitcoin

İndirim

Bir defa sipariş edilen birden fazla ürün

Her öğenin daha büyük miktarı

İletişim

Email: doublewin-lina@nandrolonesteroid.com

Skype: doublewin-lina@nandrolonesteroid.com

 

Sahne 3: Sizin için garantiler

 

1. Yüksek saflıkta ve kaliteli.

 

2. Profesyonel ve gizli ambalaj.

 

3. Hızlı ve güvenli teslimat.

 

4. Yüksek başarı oranı gümrük geçmek için.

% 99 Saflık Kas Growth Steroid Anblic Ham Toz Sustanon 250 2

İletişim bilgileri
Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

İlgili kişi: Lina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)