Ana sayfa ÜrünlerTrenbolone toz

Vücut Geliştirme İçin Trenbolone Enanthate 100% Kısmi Tamamlanmış Steroid Yağ Trenbolone Tozu

Çin Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Ben sohbet şimdi

Vücut Geliştirme İçin Trenbolone Enanthate 100% Kısmi Tamamlanmış Steroid Yağ Trenbolone Tozu

Çin Vücut Geliştirme İçin Trenbolone Enanthate 100% Kısmi Tamamlanmış Steroid Yağ Trenbolone Tozu Tedarikçi
Vücut Geliştirme İçin Trenbolone Enanthate 100% Kısmi Tamamlanmış Steroid Yağ Trenbolone Tozu Tedarikçi Vücut Geliştirme İçin Trenbolone Enanthate 100% Kısmi Tamamlanmış Steroid Yağ Trenbolone Tozu Tedarikçi Vücut Geliştirme İçin Trenbolone Enanthate 100% Kısmi Tamamlanmış Steroid Yağ Trenbolone Tozu Tedarikçi Vücut Geliştirme İçin Trenbolone Enanthate 100% Kısmi Tamamlanmış Steroid Yağ Trenbolone Tozu Tedarikçi

Büyük resim :  Vücut Geliştirme İçin Trenbolone Enanthate 100% Kısmi Tamamlanmış Steroid Yağ Trenbolone Tozu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Doublewin Biological Technology Co., Ltd.
Sertifika: GMP , ISO9001
Model numarası: 10161-33-8

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Geçiş oranını artırmak için daima Değişen
Teslim süresi: 1 - 3 iş günü
Ödeme koşulları: MoneyGram, Western Union, T/T, Bitcoin
Yetenek temini: Haftalık 300kg
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Diğer adı: Parabolan, Tren E renk: açık sarı veya sarı
skype: luvy_14 Afte Satış Hizmeti: 24s mevcut
Vurgulamak:

natural weight loss supplements

,

fat loss steroid

Vücut Geliştirme İçin% 100 Legit Yarı Bitmiş Steroid Yağı Trenbolone Enanthate

Trenbolon Tozu

 

Hakkımızda :

 

Here at HongKong Blue Universal Co., Limited. İşte HongKong Blue Universal Co., Limited'de. we are one of the worlds leading manufactures of Anabolic Steroids and Ancillary pharmaceuticals for over 15 years. biz dünyanın önde gelen Anabolik Steroidler ve Yardımcı ilaç üretmektedir 15 yıldır. Specializing in "safety, efficiency, Security" service .Get the service and products your desire here. Uzmanlaşmış "güvenlik, verimlilik, güvenlik" hizmet. Hizmet olsun ve ürünleri burada arzu.

 

Trenbolone Enanthate nedir?

 

1. Trenbolone Enanthate, kas dayanıklılığını büyük ölçüde artıracak bir steroiddir, daha fazla iş yapılabilir ve hızlı bir şekilde yorulmazsınız ve aynı zamanda iyileşme ve iyileşmede önemli bir rol oynayacaktır.

 

2. Trenbolone is a highly androgenic steroid, with binding to the Androgen Receptor (AR) in the region of three times as high as testosterone. 2. Trenbolon, testosteronun üç katı yükseklikte Androjen Reseptörüne (AR) bağlanan, oldukça androjenik bir steroiddir. It does not aromatise and so is not subject to estrogenic side effects. Aromatize olmaz ve bu nedenle östrojenik yan etkilere maruz kalmaz. In addition to high androgenicity. Yüksek androjenisiteye ek olarak.

 

3. It is also extremely anabolic too, thus is very good at building muscle mass, and retaining muscle mass in a calorie deficient mode. 3. Aynı zamanda son derece anaboliktir, bu nedenle kas kütlesi oluşturmak ve kas kütlesini kalori eksikliği modunda tutmakta çok iyidir. It is also thought that trenbolone inhibits cortisol production directly through the glucocorticoid receptors. Trenbolonun doğrudan glukokortikoid reseptörleri aracılığıyla kortizol üretimini inhibe ettiği düşünülmektedir.

 

4. Trenbolone is often found to be a body transforming drug, and also can aid a little in fat loss. 4. Trenbolon genellikle vücut dönüştürücü bir ilaç olarak bulunur ve ayrıca yağ kaybında biraz yardımcı olabilir. This may be due to the very strong binding of trenbolone to the AR, which has been postulated to be one mechanism that results in the activation of fat loss pathways, possible through direct binding to fat cells' ARs. Bu, trenbolonun, yağ hücrelerinin AR'lerine doğrudan bağlanarak mümkün olan yağ kaybı yollarının aktivasyonuyla sonuçlanan bir mekanizma olduğu varsayılan AR'ye çok güçlü bağlanmasından kaynaklanabilir. This makes trenbolone a favourite among bodybuilders for cutting. Bu trenbolonu, vücut geliştiricileri arasında kesim için favori yapar.

 

5. Bu faydalara ek olarak, trenbolon genellikle yüksek androjenik etkileri nedeniyle mukavemet artışına neden olur.

 

Trenbolone Döngüsü:

 

 

1. Trenbolon Asetat

 

 

Başlangıç ​​döngüsü # 1 (toplam 8 hafta döngü süresi)

1-8. Haftalar:
- 400 mg / haftada Testosteron Propionat
- Haftada 300mg Trenbolon Asetat

 

 

Ara döngü (toplam 8 hafta döngü süresi)

1-8. Haftalar:
- 100 mg / haftada Testosteron Propionat
- Trenbolone Asetat 400mg / haftada

 

 

2. Trenbolon Enantat

 

 

Başlangıç ​​döngüsü # 2 (toplam 12 hafta döngü süresi)

1-4. Haftalar:
- Dianabol günde 25-50mg / gün

İleri Trenbolone Döngüsü

 

 

 

Gelişmiş döngü (toplam 12 hafta döngü süresi)


1-12. Haftalar:
- 100 mg / haftada Testosteron Enanthate
- Trenbolone Enanthate haftada 800mg
- 400 mg / haftada Drostanolone Enanthate (Masteron)

 

 

Neden Trenbolone Enantat'ı Seçmelisiniz?

 

The Trenbolone hormone is perfect for any cycle, for other than testosterone there is no anabolic steroid that is as versatile. Trenbolone hormonu herhangi bir döngü için mükemmeldir, testosteron dışında çok yönlü bir anabolik steroid yoktur. Tren can provide excellent buildups in mass and strength, lean your physique out, enhance conditioning, preserve tissue and promote recovery quite unlike any anabolic steroid. Tren, herhangi bir anabolik steroidden farklı olarak, kütle ve güçte mükemmel birikimler sağlayabilir, fiziğinizi dışarıya çıkarabilir, kondisyonlamayı geliştirebilir, dokuyu koruyabilir ve iyileşmeyi destekleyebilir. All Trenbolone forms can do the same, so the question it hand is why choose Trenbolone-Enanthate? Tüm Trenbolone formları aynı şeyi yapabilir, bu yüzden elindeki soru neden Trenbolone-Enanthate'ı seçmektir? Right off the bat we can tell you if you've never supplemented with Tren before you need to start with the Acetate ester. Yarasadan hemen sonra, Asetat ester ile başlamanız gerekmeden önce Tren'i hiç desteklemediyseniz söyleyebiliriz.

 

Why supplement with Trenbolone Enanthate over other Tren forms? Neden diğer Tren formlarına kıyasla Trenbolone Enanthate ile takviye edilmeli? The only reason one would choose the Enanthate version over any other Tren form is based on injection frequency. Enanthate versiyonunu herhangi bir Tren formuna göre seçmenin tek nedeni enjeksiyon sıklığına dayanır. If you supplement with Trenbolone-Acetate, you're going to have to inject on an every other day basis. Trenbolone-Asetat ile takviye ederseniz, her gün enjekte etmeniz gerekecektir. Some will even inject on a daily basis due to the short half-life, but every other day is more than sufficient. Bazıları kısa yarılanma ömrü nedeniyle günlük olarak bile enjekte eder, ancak her geçen gün yeterlidir.

 

If you supplement with Parabolan, you're going to find a 2-3 times per week schedule to be warranted, with 3 times per week being optimal. Parabolan ile takviye ederseniz, garanti edilecek haftada 2-3 kez bir program bulacaksınız ve haftada 3 kez en uygun olanı bulacaksınız. However, Parabolan is extremely expensive, the original is no longer made, and this form is commonly counterfeited and simply not as available as the Acetate version. Bununla birlikte, Parabolan son derece pahalıdır, orijinal artık yapılmamaktadır ve bu form genellikle sahte ve sadece Asetat versiyonu kadar mevcut değildir. At any rate, if you choose Trenbolone-Enanthate you'll be able to limit yourself to two injections per week. Her halükarda, Trenbolone-Enanthate'yi seçerseniz, kendinizi haftada iki enjeksiyonla sınırlandırabilirsiniz. In truth, you might be able to get by with one injection every five days, but two times per week will be optimal. Gerçekte, her beş günde bir enjeksiyonla başlayabilirsiniz, ancak haftada iki kez optimal olacaktır. In any case, there is truly no true advantage over this version of Tren in-terms of direct performance, and anyone who claims there is has suffered from some placebo type effect, or simply doesn't know what they're talking about. Her durumda, Tren'in bu versiyonu üzerinde doğrudan performans açısından gerçekten gerçek bir avantaj yoktur ve orada olduğunu iddia eden herkesin bazı plasebo tipi etkilerden muzdarip olduğu veya ne hakkında konuştuklarını bilmediği anlaşılmaktadır.

 

Vücut Geliştirme İçin Trenbolone Enanthate 100% Kısmi Tamamlanmış Steroid Yağ Trenbolone Tozu 0

 

Neden biz ?

 

1. 99% saflık ve en kaliteli hayatımız.
Kılık paketi ile 2. Profesyonel depo.
3. 98% dak geçme oranı ile güvenilir ekspres ajan, guarentee ne istediğinizi olsun.
4. 8hs Içinde ödeme sonra teslim.
5. 24 h satış sonrası servis.
6. piyasa fiyatından% 20 daha düşük fiyat.
7. Garanti olarak gemiyi yeniden gönderme politikası.
8. Free hediye sizi bekliyor, herhangi bir paln bana ulaşın pls, Skype: luvy_14

 

Vücut Geliştirme İçin Trenbolone Enanthate 100% Kısmi Tamamlanmış Steroid Yağ Trenbolone Tozu 1

Sıcak Satış Ürünleri:

 

Ürün adı Popüler Ticaret Adı
Enjekte Steroid Hammaddeleri
Testosteron Enantat Test E ; Test E; Test Enan Test Enan
Testosteron Asetat Test A ; Test A; Test Ace Test Ace
Testosteron Propionat Test P ; Test P; Test Pro Test Pro
Testosteron Cypionate Test C ; Test C; Test Cyp Cyp'i test et
Testosteron Fenilpropiyonat Test PP
Testosteron İzokaproat Test Iso
Testosteron Decanoat Test D
Testosteron Undekanoat Test U
Sustanon 250 Sus
1-Testosteron Cypionate 1-Test Cyp
Turinabol Tbol
Oral Turinabol Oral Tbol
Stanolone  
Nandrolone Decanoat Deca
Nandrolone Cypionate Nand Cyp
Nandrolone Fenipropionat NPP
Boldenon Asetat Kalın As
Boldenon Cypionate Kalın Cyp
Boldenone Undesilenat EQ; denge unsuru oluşturmak
Drostanolon Propionat Masteron; Masteron Propiyonat
Drostanolone Enantat Masteron enanthate
Metenolon Asetat Primobolan ; Primobolan Asetat
Metenolon Enantat Primobolan enanthate
Trenbolon Asetat Tren A ; Tren A; Tren Ace Tren Ace
Trenbolone Enantat Tren E ; Tren E; Tren Enan Tren Enan
Trenbolon Heksahidrobenzil Karbonat Parabolan ; n; Tren Hex Tren Hex
Trestolone Asetat
halotestin
Oral Steroid Hammaddeleri
Anavar
Anadrol
Winstrol
Dianabol
Superdrol
Anti-Östrojen Hammaddeleri
Tamoksifen Sitrat Nolvadex
Klomifen Sitrat Clomid
Toremifen Sitrat Fareston
Cabergoline oyun sırığı
pramipeksol Mırapex
Femara
Aromasin
Proviron
Arımıdex
Finasterid
Dutasteride
SARM Hammaddeleri
Ostarine MK-2866
Cardarine GW-501516
Andarine S4
Ligandrol LGD-4033
Ibutamoren MK-677
RAD140
SR9009
YK11
Seks Geliştirme İlaç Hammaddeleri
Tadalafil
Acetildenafil
Vardenafil
avanafil
 
hidroklorid
Vardenafil Hidroklorür
Yohimbin Hidroklorür
Kilo Kaybı Ürün Hammaddeleri
Liothyronine Sodium T3
L-tiroksin T4
   
1,3-Dimethylpentylamine DMAA
Orlistat
lorkaserin
L-Karnitin
Organik çözücü
Etil Oleat EO
Benzil alkol BA
Benzil benzoat BB
Üzüm çekirdeği yağı GSO
Polietilen glikol PEG 400 ; PEG 400; PEG 600 PEG 600
Tween Tween 80
Gayakolun
Estrojen Raws
östradiol
östriol
östron
Etinil Estradiol
Diğer Farmasötik Ara Maddeler
4-asetamidofenol parasetamol
Pregabalin Lyrica
Tauroursodeoksikolik Asit TUDCA
Dekstrometorfan Hidrobromür DXM
Sunifiram DM-235
tretinoin Retinoik asit
Minoxidil Alopexil
flibanserin
Melatonin
Klormadinon asetat
Klobetasol Propionat
Klorfeniramin Maleat
 
Betametazon
Beclometazon dipropionat
Betametazon 17-valerat
Betametazon 21-asetat
 
Deksametazon-17-asetat
Deksametazon palmitate
hidrokortizon
Hidrokortizon asetat
L-AdrenalinSipariş adımı:

1: Bizim quation sonra, kabul veya etmemeyi seçeceksiniz.
2: Denemeye karar verirseniz, sipariş için ödeme yapmak için bir ödeme yöntemi seçin.
3: Ödemeyi aldıktan sonra paketi 24 saat içinde göndereceğiz, daha sonra mai yoluyla size ambalaj detayı ile takip numarasını göndereceğiz.
4: Başarılı olana kadar paketi takip etmeye yardımcı olacağız, kaza olursa, ücretsiz veya yarı fiyatına yeniden gönderilen yeniden gönderilmeye karar vermenin nedenini göreceğiz.


Ambalaj ve Hizmet:
1. Kütle stoğu, ödeme yapıldığında derhal her gün teslimat emin olmak için.
2. yıldır bu alanda meşgul olması, biz garanti edemez sofistike ve profesyonel lojistik departmanı, güvenli ve hızlı teslimat.
3. Well-trained and disciplined packing team which is professional enough to provide you a safe package. 3. Well eğitimli ve disiplinli ambalaj ekibi size yeterince güvenli bir paket sağlamak için profesyonel. It also avoid a lot of emergency happen during the delivery so that high customs pass is guaranteed. Ayrıca, yüksek gümrük geçişinin garanti edilmesi için teslimat sırasında çok fazla acil durum oluşmasını önler. Unique ways to ship 10grams to 20 kilograms powders(or 100ml to 30 Liter liquids) at one time to your destination. Hedefinize bir kerede 10 gram ila 20 kilogram toz (veya 100 ml ila 30 Litre sıvı) göndermenin benzersiz yolları.
4. ambalaj resimleri ve dikiş numarası are provided within 24 hours as soon as receiving the payment. en kısa sürede ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde sağlanır. Updated tracking code will be provided every other day just for you can hold a palm of your package. Güncellenmiş izleme kodu, paketinizin bir avucunu tutabileceğiniz için her gün sağlanacaktır.
5. Perfect satış sonrası hizmet: ürün aldıktan sonra herhangi bir soru veya sorunlar oldu.
Please feel free to contact us. Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. 24/7 online to solve your various problems! 24/7 çevrimiçi çeşitli sorunları çözmek için!

 

İletişim bilgileri
Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

İlgili kişi: Lina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)