Ana sayfa ÜrünlerOral Anabolik Steroidler

Dabol Oral Anabolik Steroidler Metandienone / Dianabol for Shaping Physiques

iyi kalite Trenbolone toz satış için
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Ben sohbet şimdi

Dabol Oral Anabolik Steroidler Metandienone / Dianabol for Shaping Physiques

Çin Dabol Oral Anabolik Steroidler Metandienone / Dianabol for Shaping Physiques Tedarikçi
Dabol Oral Anabolik Steroidler Metandienone / Dianabol for Shaping Physiques Tedarikçi Dabol Oral Anabolik Steroidler Metandienone / Dianabol for Shaping Physiques Tedarikçi

Büyük resim :  Dabol Oral Anabolik Steroidler Metandienone / Dianabol for Shaping Physiques

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hong Kong Blue Universal
Sertifika: ISO 9001 ; USP ; GMP ; HSE
Model numarası: CA: 72-63-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 gram
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: folyo çanta veya kalay
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, Banka Havalesi, Bitcoin
Yetenek temini: aylık 5000 kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Takma ad: Dbol / Dianabol Tahlil: % 99 Min
Skype: cici_367 Kategoriler: Biyokimya; Hydroxyketosteroids; steroidler
E-posta: cici@sinosteroids.com Karakter: Beyaz kristal toz

Dabol Oral Anabolik Steroidler Metandienone / Dianabol for Shaping Physiques

Dianabol nedir?

Dbolan dbol deyiminde adı verilen Dianabol, piyasadaki en popüler ve iyi bilinen oral anabolik steroiddir. Ucuz fiyata ve düşük dozaja ihtiyaç duymaları nedeniyle genellikle steroid kullanımına alışkın olanlar tarafından kullanılan ilk steroiddir.

Dbol, testosterondan daha anabolik ve daha az androjenik kılan çok hafif moleküler değişikliğe sahip sentetik bir testosteron versiyonu. Kısacası, Dianabol'ın ana işlevi, kas dokusunun temelini oluşturan protein sentezinin artırılmasını içerir. Kas hücrelerinde daha fazla protein mevcut olduğunda, vücut kaslardaki küçük gözyaşlarını daha çabuk düzelterek nispeten kısa sürelerde önemli miktarda kitle katar.

Dianabol nasıl kullanılır?


Dozaj, bireysel hedeflerle koordine edilmeli, deneyimli vücut geliştiriciler için günlük doz yaklaşık 50 - 100 mg olmalıdır. Acemilerin günlük 20 - 50 mg'dan fazla almasına gerek yoktur.

Etkinin yavaşlamaya başladığı sekiz hafta sonra döngüye devam etmek isterseniz dozaj artırılmamalı, böyle enjekte edilebilir steroidleri Deca Durabolin veya Primobolan olarak eklemek yeterlidir. Deca Durabolin'i seçerseniz, haftada 200 mg aynı dozda Primobolan yeterli olursa dozaj haftada 200 mg olmalıdır. Sabırsızsanız veya daha ileri seviyedeyseniz, günlük Metandienon 20 - 30 mgs ve haftada 200 - 400 mg Deca Durabolin kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kimler Dianabol Satın Alabilirler?

1. Güç ve ebat arayan herhangi bir peşinde koşan sporcu, bu anabolik steroidi gerçekten çok kullanışlı bulabilir. Dikkat çekin, yetişkin erkeklerden ve sağlıklı yetişkinlerden kesinlikle bahsediyoruz.
2. Kadınlar bu steroid ile virilizasyon semptomları çok yüksek olduğu için Dianabol almamalılar. Anabolik bir kenarı arayan kadınlar, Anavar ve Primobolan gibi hafif steroidlerle yapıştıracak daha iyi hizmet ederler.
3. Ergenler asla Dianabol almama- lıdır ve bu nedenle belirli bir tıbbi durum için bir doktor tarafından reçete edilmedikçe, herhangi bir nedenden ötürü dokunulmaması gereken bir anabolik steroid yoktur.
4. Anabolik steroidlerle desteklenen çocuklar birçok durumda akla gelebilecek en kötü yan etkileri yaşayacak ve uygun bir yaşa gelene kadar bunlardan tamamen kaçınacaktır.

Dianabolun Faydaları:
* Azot Saklama Süresini Belirgin Şekilde Arttırır
* Güç ve Stamina Artırır
* Kas Gollerini Yalın Yapar
* Egzersiz sırasında Kan Akımını Artırır
* Sürüş ve Odaklanma Artırır
* Yüksek düzeyde anabolik bir ortamı teşvik eder

Dianabol COA

Dianabol ve Anadrol:

Anadrol, güçlü, son derece güçlü bir dihidrotestosteron (DHT) türevli anabolik steroiddir ve birçok vakada mevsimsel kazançlar için kütle olarak güç kullanılır. Birçok performansta Anadrol, birçok insanın gözünde daha kuvvetli bir anabolik steroid olarak kabul edildiğinden üstün bir tercih olarak görülüyor; Bu insanlar yanlış olur. Miligram bazında, Dianabol daha kuvvetli steroiddir ve miligram bazında ham gücündeki farklılık oldukça önemlidir. Birçoğunun Anadrol'un daha güçlü olduğuna inanmasının sebebi, çok fazla sayıda Anadrol'ün "dianabol yan etkileri" 'ne kıyasla biraz daha fazla olması, ancak doz seviyeleri miligram bazında eşitse, Dianabol daha fazla büyüme sağlayacaktır. Bu Dianabol'ın Anadrol'dan daha iyi steroid olduğunu ima etmek değildir; Her ikisi de kullanır ve her ikisi de benzer nitelikler sağlarken, sonuçta hepsi kendi hormonunuza ve sizin en rahat hissedeceğiniz bireysel tepkisine kaynar. Tek yaptığımız, popüler bir efsaneyi temizlemek ve gerçeği bırakmaktı.

İletişim bilgileri
Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

İlgili kişi: Lina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)