Ana sayfa ÜrünlerDeca Durabolin steroid

Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroid Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok

iyi kalite Trenbolone toz satış için
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Ben sohbet şimdi

Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroid Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok

Çin Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroid Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok Tedarikçi
Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroid Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok Tedarikçi Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroid Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok Tedarikçi Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroid Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok Tedarikçi Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroid Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok Tedarikçi

Büyük resim :  Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroid Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hongkong Blue Universal
Sertifika: GMP , ISO9001
Model numarası: 601-63-8

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100ml
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Geçiş oranını artırmak için daima Değişen
Teslim süresi: 8 saat içinde Ödeme onaylandıktan sonra
Ödeme koşulları: MoneyGram, Western Union, Bitcoin, T / T
Yetenek temini: Haftada 220kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Belirtimi: 100mg / ml, 200mg / ml, vb Özelleştir: gereksiz
Skype: luvy_14 İlke reship: ücretsiz yeniden gönderme

Sağlıklı Yağ Kesici Steroidler Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok Deca Durabolin Steroidler

Neden biz ?

Vücut geliştirme için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyoruz:

Steroidler Ham Toz ve Steroid Enjeksiyonları ve HGH Peptid

Nandrolone cypionate ile ilgili ayrıntılar:

Ağırlık, kıl örtüsü veya genel fiziksel koşullarda bir gelişme istenildiği zaman, zayıflatılmış atların tedavisinde Nandrolone cypionate önerilir. Kötü muamele genellikle hastalığı izler veya aşırı çalışma ve aşırı marşın ardından ortaya çıkabilir.

Nandrolone zayıflatılmış atların genel durumunu geliştirir, böylece kilo kayıplarının düzeltilmesine ve iştahın iyileşmesine yardımcı olur. Dengeli dengeli bir diyetin yerini tutmaz. En iyi sonuç, yalnızca iyi yönetim ve beslenme uygulamaları kullanıldığında beklenebilir.

Enjektabl Nandrolone cypionate ---- Nandrolone 200

1. Nandrolone 200 (200 mg / ml Nandrolone cypionate) USP enjeksiyonu, anabolik steroid olan nandrolon cypionate sağlar; testosteron, anabolik ve indirgenmiş androjenik aktiviteyi arttırmıştır.

2. Hayvan deneylerinde nandrolonun kalsiyum metabolizmasını olumlu etkilediği ve osteoporozda kemik kütlesini artırdığı gösterilmiştir. 17 - beta - hidroksil grubunun esterifikasyonu nandrolonun etki süresini uzatır. Kas içine enjekte edilen yağ içindeki Nandrolone esterleri, lipit fazından yavaşça absorbe edilir, bu nedenle Nandrolone 200 2-3 hafta aralıklarla uygulanabilir

3. Nandrolone 200 enjeksiyon için 10 ml'lik bir çözelti içerisinde nandrolon cypionate içerir (200 mg nandrolon cypionate / ml).


4. Nandrolone 200, kas içi enjeksiyon için sarımsı yağlı bir çözeltidir.

Nandrolone Cypionate ---- Deca'nın İyileştirilmesi

Son birkaç yılda piyasada yeni çıkan birkaç steroid vardı. Bununla birlikte, çoğunlukla, onları yeni çağırmak biraz uzundur. Yakın zamanda bir anabolik farmakopeye giren nandrolon cypionate'dir (CAS: 601-63-8).

Nandrolone cypionate, tanıdık ve son derece popüler steroid Deca-duraboline benzer, bir nandrolon 17-B esteridir. Deca'nın nandrolone molekülüne bağlı 10 karbon esteri (decanoat) bulunmasına karşın, Anabolic DN'nin sekiz karbon esteri (cypionate) vardır. Esterler arasındaki fark bir steroidin birkaç özelliğini etkiler. Genel olarak, ester ne kadar uzun olursa, o kadar yavaş salınır, miligram başına o kadar az potansiyel olur ve etki için gecikme daha uzun olur.6 Deca erkek ve kadın vücut geliştiricileri için mükemmel sonuçlar verir, ancak ortak bir şikayet, ya uzun bir döngü ya da Hızlı etkili enjektabl veya orallar ile istiflenmelidir. Nandrolone'u daha kısa bir ester ile birleştirerek, kullanıcılar daha etkili, biraz daha etkili bir Deca sürümü sağladı.

Daha kısa bir esterin değiştirilmesi, birçok durumda nandrolonun terapötik kullanımı için olumsuz bir değişiklik olarak görülür; Kısa esterler daha sık enjeksiyon gerektirir ve daha yüksek doruk noktalarına sahiptir. Bununla birlikte, vücut geliştiricisi için, bu olumlu olarak görülebilir. Bodybuilder'lar tipik olarak 6-12 hafta süreyle anabolik steroidleri çevreler. Deca'nın hem yavaş başlangıçlı hem de yarı ömrü uzun olduğu için Deca siklusları genellikle 12 ila 16 hafta arasında sürer. Nandrolone'un daha hızlı hareket eden bir versiyonu, daha hızlı bir başlangıç, daha hızlı sonuçlar ve nispeten daha kısa bir döngü sağlar. Kısa yarılanma ömrüne sahip olan Anabolic DN, sistemi daha hızlı temizleyecek ve doğal testosteron üretiminin daha kısa sürede geri kazanılmasına izin verecektir.7 Uyuşturucu testi uygulananlar için Anabolic DN kullanıcıları, kullandıkları sürece pozitif test yapmayacaktır Eşdeğer bir Deca miktarı. Androjenik yan etkilere maruz kalmış olan kadın kullanıcılar, zamanın gidişatı hala yavaş olsa da, Deca'ya kıyasla sorunların daha hızlı bir şekilde çözülmesini bekleyebilir.

Nandrolone cypionate Uygulamalar:

Vücut dokusunu yeniden inşa etmeye, vücut ve kemik kütlesini arttırmaya ve kırmızı kan hücrelerinin oluşumunu teşvik etmeye yardımcı olabilir. Nandrolone cypionate, genellikle erkek üreme hormonu testosteronundan sentezlenen bir grup ilaç olan bir anabolik steroiddir.

Öncelik:

1. Kalite güvencesi

Yılların tecrübesi, ileri teknoloji ve sürekli araştırma ile, kalite müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için pazarın ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktır, birçok müşteri ürünlerimizi kullanır, ürünün çok iyi olduğuna inanırız. İster toz ister sıvı olsun, evet, hepimiz biliyoruz, sıvımız daha iyi.

2. Güvenli ulaşım

Nakliye modumuz her ülkenin durumuna göre farklı nakliye esasına göre alınır; paketlememiz en son gümrük durumuna göre sürekli güncellenir, ambalajımızı geliştirdik, ürününüze 3-5 içinde ulaşacağınızı garanti ederiz.

3. Ürün çeşitliliği

Ürünlerimiz tozlar ve sıvılar, evet, kardeşler, sıvının etkisi çok iyidir, ancak birçok kişi sıvı kullanmaz, bu nedenle çok şanslısınız, tozumuzu satın alırsanız, sana sıvı verme yöntemini söyleyebiliriz Eğer Bir sıvı alırsan sana nasıl filtre yapılacağını söyleyeceğiz. Ürünlerimizi çok güvenle kullanabileceğinizi kesinlikle garanti ederiz

4. Yüksek kaliteli hizmet

Bizim mal paketleme herhangi bir hormon bilgi içermez ve Çin'in farklı bölgelerinden gönderilebilir. Şu anda, Amerika Birleşik Devletleri'ne ve Avrupa'ya gönderdiğimiz mal gümrükleme oranı% 99, Kanada'ya gelince, Brezilya'nın oldukça yüksek toka oranı oranı olan bölgede, gümrükte yeni bir yolumuz var. Bazı alanlara da tamamen yeniden gönderme politikamız var.

Nandrolone cypionate Oils Show:

İletişim bilgileri
Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

İlgili kişi: Lina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)