Ana sayfa ÜrünlerDeca Durabolin steroid

Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroidler Beyaz Toz Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok

Çin Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Ben sohbet şimdi

Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroidler Beyaz Toz Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok

Çin Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroidler Beyaz Toz Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok Tedarikçi
Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroidler Beyaz Toz Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok Tedarikçi Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroidler Beyaz Toz Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok Tedarikçi Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroidler Beyaz Toz Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok Tedarikçi Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroidler Beyaz Toz Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok Tedarikçi Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroidler Beyaz Toz Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok Tedarikçi

Büyük resim :  Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroidler Beyaz Toz Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Nandrolone Cypionate
Sertifika: GMP , ISO9001
Model numarası: 601-63-8

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100ml
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Geçiş oranını artırmak için daima Değişen
Teslim süresi: 8 saat içinde Ödeme onaylandıktan sonra
Ödeme koşulları: MoneyGram, Western Union, Bitcoin, T / T
Yetenek temini: Haftada 220kg
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Şartname: 100mg / ml, 200mg / ml, vb. Özelleştirmek: gereksiz
skype: tonyself2000 Yeniden taşıma politikası: Ücretsiz Yeniden Gönderme
İletişim: lina_doublewin@foxmail.com
Vurgulamak:

lean muscle building steroids

,

nandrolone phenylpropionate

 

Yan Etkisi Olmayan Sağlıklı Yağ Kesme Steroidleri Nandrolone Cypionate Deca Durabolin Steroidleri

 

Neden biz ?

 

Vücut geliştirme için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyoruz:

Steroidler Ham Toz ve Steroid Enjeksiyonları ve HGH Peptit

 

Nandrolone cypionate hakkında detaylar:
 
Nandrolone cypionate, ağırlıkta, saç katında veya genel fiziksel durumda bir iyileşme istendiğinde zayıflatılmış atların tedavisi için bir yardımcı olarak önerilir.Zayıflama genellikle hastalığı takip eder veya aşırı çalışma ve aşırı zorlamanın ardından ortaya çıkabilir.

 

Nandrolone, zayıflatılmış atların genel durumunu iyileştirir, böylece kilo kayıplarını düzeltmeye ve iştahı iyileştirmeye yardımcı olur.İyi dengelenmiş bir diyetin yerini tutmaz.En iyi sonuçlar ancak iyi yönetim ve beslenme uygulamaları kullanıldığında beklenebilir.
 
Enjektabl Nandrolone cypionate ---- Nandrolone 200

 

1. Nandrolone 200 (200mg / ml Nandrolone cypionate) USP enjeksiyonu, testosteron ile karşılaştırıldığında anabolik ve azalmış androjenik aktiviteyi arttıran bir anabolik steroid olan nandrolone cypionate sağlar.

 

2. Hayvan deneylerinde nandrolonun kalsiyum metabolizmasını olumlu etkilediği ve osteoporozda kemik kütlesini arttırdığı gösterilmiştir.17 - beta - hidroksil grubunun esterlenmesi, nandrolonun etki süresini arttırır.Kas içine enjekte edilen yağdaki Nandrolone esterleri, lipit fazından yavaşça emilir, bu nedenle Nandrolone 200 2-3 haftalık aralıklarla uygulanabilir.

 

3. Nandrolone 200, 10 ml'lik bir enjeksiyon çözeltisinde (200mg nandrolone cypionate / ml) nandrolone cypionate içerir.


4. Nandrolone 200, kas içi enjeksiyon için sarımsı yağlı bir çözeltidir.

 

Nandrolone Cypionate ---- On Yılda İyileştirme

 

Son birkaç yıldır piyasaya yeni salınan birkaç steroid olmuştur.Ancak, çoğunlukla, onları yeni olarak adlandırmak biraz gergin.Anabolik farmakopeye yeni bir giriş nandrolone cypionate'dir (CAS: 601-63-8).

 

Nandrolone cypionate, bilindik ve son derece popüler steroid Deca-durabolin'e benzer bir 17-N nandrolon esteridir.Deca'nın nandrolone molekülüne bağlı bir 10-karbon esteri (dekanoat) varken, Anabolic DN'nin sekiz-karbon esteri (sipiyonat) vardır.Esterler arasındaki fark, bir steroidin çeşitli özelliklerini etkiler.Genel olarak, ester ne kadar uzun olursa, o kadar yavaş salınır, miligram başına daha az güçlüdür ve etki gecikmesi daha uzundur.6 Deca erkek ve kadın vücut geliştiricilerine mükemmel sonuçlar verir, ancak ortak bir şikayet uzun bir döngü veya hızlı etkili enjektabl veya oral maddelerle istiflenmelidir.Nandrolone'u daha kısa bir estere bağlayarak, kullanıcılara Deca'nın daha hızlı etkili, biraz daha güçlü bir versiyonu sağlanır.

 

Daha kısa bir estere geçiş, birçok durumda nandrolonun terapötik kullanımı için negatif bir değişiklik olarak görülecektir;daha kısa esterler daha sık enjeksiyon gerektirir ve daha yüksek piklere sahiptir.Bununla birlikte, vücut geliştiricisi için bu olumlu olarak görülebilir.Vücut geliştiriciler tipik olarak anabolik steroidleri altı ila 12 haftalık bir süre boyunca döngüler.Deca'nın hem yavaş bir başlangıcı hem de uzun yarı ömrü olduğundan, Deca döngüleri genellikle 12 ila 16 hafta sürer.Nandrolonun daha hızlı etkili bir versiyonu, daha hızlı bir etki başlamasına, daha hızlı sonuçlara ve nispeten daha kısa bir döngüye izin verecektir.Daha kısa bir yarı ömre sahip olan Anabolic DN, sistemi daha hızlı temizler ve doğal testosteron üretiminin daha kısa sürede geri yüklenmesini sağlar.7 Uyuşturucu testine tabi olanlar için, Anabolic DN kullanıcıları, kullananlar için pozitif test yapmazlar eşdeğer miktarda Deca.Androjenik yan etkilerden muzdarip kadın kullanıcılar, zaman akışı hala yavaş olsa da, Deca'ya kıyasla sorunların daha hızlı çözülmesini bekleyebilirler.

 

Nandrolone cypionate Uygulamaları:
 

Vücut dokusunu yeniden inşa etmeye, vücut ve kemik kütlesini arttırmaya ve kırmızı kan hücrelerinin oluşumunu teşvik etmeye yardımcı olabilir.Nandrolone cypionate, genellikle erkek üreme hormonu testosterondan sentezlenen bir grup ilaç olan bir anabolik steroiddir.
 
Önceliğimiz:
 

1. Kalite güvencesi

 

Yılların tecrübesi, ileri teknoloji ve sürekli araştırma ile kalitemiz, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için pazarın ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktır, birçok müşteri ürünlerimizi kullanır, ürünün çok iyi olduğuna inanırız.İster toz ister sıvı olsun, evet, hepimiz biliyoruz, sıvımız daha iyi.

 

2. Güvenli ulaşım

 

Taşıma şeklimiz her ülkenin durumuna göre farklı nakliye yapılırken, ambalajımız, en son gümrük durumuna göre, sürekli güncellenen, ambalajımızı geliştirdi, ürününüze 3-5 içinde ulaşmanızı garanti ediyoruz.
 

3. ürün çeşitliliği

 

Ürünlerimiz tozlar ve sıvılardır, evet, kardeşler, sıvının etkisi çok iyidir, ancak birçok insan sıvı kullanmaz, bu yüzden çok şanslısınız, tozumuzu satın alırsınız, size sıvı yapma yöntemini söyleyebiliriz bir sıvı satın alırsanız, size nasıl filtre edeceğinizi anlatacağız.Ürünlerimizi çok güvenli bir şekilde kullanabileceğinizi kesinlikle garanti ediyoruz
 

4. Yüksek kaliteli hizmet

 

Bizim mal ambalaj herhangi bir hormon bilgi içermez ve çin farklı bölgelerinden gönderilebilir.Şu anda, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'ya gönderdiğimiz mal gümrükleme oranı% 99, Kanada, Brezilya oldukça yüksek tokalı yakın oran alanına gelince, gümrüklerden geçmek için de yeni bir yolumuz var.Ayrıca bazı alanlara tamamen yeniden gönderme politikamız var.
 

 

Nandrolone cypionate Yağlar Gösterisi:

 

Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroidler Beyaz Toz Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok 0Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroidler Beyaz Toz Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok 1Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroidler Beyaz Toz Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok 2Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroidler Beyaz Toz Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok 3

 

 

Sağlıklı Yağ Kesme Deca Durabolin Steroidler Beyaz Toz Nandrolone Cypionate Yan Etkisi Yok 4
 

İletişim bilgileri
Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

İlgili kişi: Lina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)