Ana sayfa ÜrünlerBoldenone Steroidler

Dökme Çevrimi İçin Steroidler Asetat Boldenone Steroidler Kas Geliştirilmesi

iyi kalite Trenbolone toz satış için
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Ben sohbet şimdi

Dökme Çevrimi İçin Steroidler Asetat Boldenone Steroidler Kas Geliştirilmesi

Çin Dökme Çevrimi İçin Steroidler Asetat Boldenone Steroidler Kas Geliştirilmesi Tedarikçi
Dökme Çevrimi İçin Steroidler Asetat Boldenone Steroidler Kas Geliştirilmesi Tedarikçi Dökme Çevrimi İçin Steroidler Asetat Boldenone Steroidler Kas Geliştirilmesi Tedarikçi Dökme Çevrimi İçin Steroidler Asetat Boldenone Steroidler Kas Geliştirilmesi Tedarikçi

Büyük resim :  Dökme Çevrimi İçin Steroidler Asetat Boldenone Steroidler Kas Geliştirilmesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hongkong Blue Universal
Sertifika: GMP , ISO9001
Model numarası: 2363-59-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiatable
Ambalaj bilgileri: Gizli ve güvenli
Teslim süresi: 8 saat içinde Ödeme onaylandıktan sonra
Ödeme koşulları: MoneyGram, Western Union, T/T, Bitcoin
Yetenek temini: Haftada 210kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: Boldenlone Asetat Görünüm: Beyaz kristal tozları
Sınıflandırma: ilaç sınıf Kullanım: Dökme Çevrimi
Ambalaj: 1kg / Folyo poşet Skype: luvy_14

Kas Arttırıcı Steroidler Boldenone Steroidleri Çevrim Çevrimi İçin Boldenone Asetat

Boldenone Acetate Nedir?

Boldenone Acetate, beyaz katı tozu, nitrojen retansiyonunu artırma, protein sentezi, iştah artışı ve böbreklerdeki eritropoietinin salınmasını uyarır.

Boldenone androjen eksikliği bozuklukları için uzun etkili enjekte edilebilir metandrostenolon (Dianabol) yaratmak amacıyla sentezlenmiştir. Boldenon, daha az advers androjenik etkiye sahip metandrostenolona benzer şekilde davranır. Çok uzun yarılanma ömrüne sahiptir ve ebeveyn steroidine bağlı uzun undesilikat ester nedeniyle 5 aya kadar steroid testi yapabilir. İlacın az miktarda kullanımı, kesilen kullanımdan sonra aylarca kolaylıkla tespit edilebilir.

Boldenon Asetat COA:

Ürün adı

Boldenon Asetat

Açıklama

Beyaz veya beyaz katı toz

Beyaz katı toz

Tahlil

% 98.0 dak

% 98.4

Çözüm

Açık ve netleştirici

Uygun

Kurutma kaybı

Maksimum% 0.5

% 0.23

Ateşleme kalıntısı

≤% 0.1

% 0.05

Ağır metaller

≤10ppm

9ppm

Boldenone Acetate Nedir?

Boldenone Acetate, kırmızı kan hücrelerini artırmak, iştahını artırmak, bağ dokusunu onarmak için daha yoğun olacaktır; bu aynı zamanda eğitim sırasında vücut geliştiricileri için büyük bir artıdır.

Boldenone Acetate, ağrılı bir enjeksiyon olacak; bu steroid, asetat esterine tutturulmuş 25mg / ml hormon boldenonu ve propiopat estere tutturulan 75mg / ml hormon boldenonu ihtiva ediyor.

Boldenone bu esterlere tutunursa, kan seviyelerini oldukça hızlı bir şekilde yükseltebilir ve efektlerin geleneksel EQ'sunun daha yavaş esteriyle görülenlerden daha hızlı olmasını sağlar. Bu, daha kısa döngülerde bulunmayı isteyen sporcuların ve sık ilaç testlerinden endişe duyanların ve sistemlerinden hormonları zamanında temizleyebilmelerinin gerekli olduğu sporcuların lehine sonuçlandırılacaktır.

Bu anabolik maddenin dengeli etkileri nedeniyle hem "kesme" hem de "hacim kazandırma" döngülerine etkin bir şekilde dahil edilebilir.

Bu steroid aromatize eder ve bu nedenle neredeyse hiç östrojenik yan etki yaratmaz.

Bu steroid aynı zamanda protein sentezini ve alyuvar sayısını önemli ölçüde arttırır, bu da besinlerin vücuda daha etkin bir şekilde taşınması demektir. Bu nedenle Boldenone Acetate, "kesim" yaparken etkili bir hormon olarak yeteneklerini arttırarak daha az gıdadan daha fazla yararlanabiliyor.

Ayrıca, bu steroidin neden olduğu artan kırmızı kan hücresi sayısı, vücuda oksijen taşınmasını da arttırarak atletlere ve vücut geliştiricilere çok daha fazla dayanma gücü ve kardiyo oturumlarına uzunca bir süre dayanma yeteneği kazandırıyor ve bu da açıkça bu ilacı daha popüler hale getiriyor Vücut yağ dökmek isteyen arasında.

Dozaj:

Boldenon asetat haftada 300-700 miligramda (mgs) çalıştırılmalı,

Enjeksiyonlar 2-3 günde bir yapılır.

Referans döngüsü:

Haftada 1-6 hafta Boldenone acetate 350mg.
Hafta 1-12 Test p 300 mg / hafta
Hafta 7-12 Boldone undeconate 400 mg
Hafta 6-12 günde 50 mg Anavar.

Uzun esterler vs Kısa esterler

Anabolik steroidlerin güzel kısmı, uzun esterleri kullanmanın ana avantajı olacak olan gerekli enjeksiyon sıklığını azaltacak uzun süreli etkilerdir. Sonuçta, her iki saatte bir enjekte etmek zorunda kalmazsan zor olmaz mı? Bununla birlikte, uzun esteri enjekte etmeyi bıraktığınızda, temizlenmesi haftalar alacaktır. Bu çok önemli bir konudur; çünkü esterler tamamen bitene kadar, HPTA kendi başınıza hormonları tekrar elde edemez ve üretemez.

Öte yandan, kısa esterlerin avantajı, vücuda girip çıkmalarının çok daha hızlı olması, gereken zaman kapanmasının azalması nedeniyle yılda çok sayıda döngü yürütmek isterseniz büyük bir fark yarattığından. Ayrıca, kısa ester, sizi rahatsız eden yan etkilerle ilgileniyorsanız çok yararlı olabilir.

İletişim bilgileri
HongKong Blue Universal Co., Limited.

İlgili kişi: Luvy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)