Ana sayfa ÜrünlerKas Büyümesi Steroid

Proviron Kas Büyüme Steroid En Güçlü Kesme Döngüsü Steroidler Mesterolon 1424-00-6

iyi kalite Trenbolone toz satış için
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Ben sohbet şimdi

Proviron Kas Büyüme Steroid En Güçlü Kesme Döngüsü Steroidler Mesterolon 1424-00-6

Çin Proviron Kas Büyüme Steroid En Güçlü Kesme Döngüsü Steroidler Mesterolon 1424-00-6 Tedarikçi
Proviron Kas Büyüme Steroid En Güçlü Kesme Döngüsü Steroidler Mesterolon 1424-00-6 Tedarikçi Proviron Kas Büyüme Steroid En Güçlü Kesme Döngüsü Steroidler Mesterolon 1424-00-6 Tedarikçi

Büyük resim :  Proviron Kas Büyüme Steroid En Güçlü Kesme Döngüsü Steroidler Mesterolon 1424-00-6

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hongkong Blue Universal
Sertifika: GMP , ISO9001
Model numarası: 1424-00-6

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 g
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Gizli ve Güvenli
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 8 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, Bitcoin
Yetenek temini: Haftada 80kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Steroid Adı: Proviron Kimyasal adı: Mesterolone
Görünüm: Beyaz toz Kullanım: Kesme döngüsü
Kalite: Üst ve istikrarlı Güvenli Kargo: Garantili

En Güçlü Kesme Döngüsü Steroidler Prooral Kas Büyümesi Steroid Mesterolon 1424-00-6

Temel Bilgiler:

Proviron (Mesterolon) kuvvetle androjeniktir, anabolik etkisi kas yapımı için çok zayıf olarak kabul edilir. Bunun nedeni, Proviron'un kas dokusundaki inaktif metabolitlere, dihidrotestosteronun bir özelliği olan hızla indirgenmesi gerçeğidir. Bu bileşiğin zayıf anabolik yapısının, kas dokusundaki androjen reseptörünü bloke etme eğilimine işaret ettiği inancı, Diğer daha kuvvetli kas yapım steroidleri kazanımları da ciddiye alınmamalıdır.

Uygulama :

Proviron (Mesterolon), yarışmanın hazırlıkları sırasında, özellikle düşük bir östrojen / yüksek androjen seviyesinin özellikle araştırılmasının ardından, pek çok kişi tarafından tercih edilir. Bu ilaçların androjenik içeriği nispeten düşük olduğu için Winstrol, oksandrolone ve Primobolan gibi anabolikler tek başına kullanıldığında bu özellikle yararlıdır. Proviron iyi bir androjen takviye edebilir ve kasların sertliğini ve yoğunluğunu arttırır.

Doz:

1. Kadınlar için Özellikle de androjen / östrojen oranını etkili bir şekilde değiştirecek tek bir 25 mg tablet bulabilir ve vücut üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Bununla birlikte, bu güçlü bir androjen olduğu için, yönetimle birlikte aşırı dikkatli olunmalıdır. Daha yüksek dozajlar net bir şekilde virilizasyon semptomlarına neden olma potansiyeline sahiptir. Bu nedenle dişiler nadiren günde bir tabletten fazla alacak ve alımın süresini dört veya beş haftadan daha fazla sınırlayacaktır. 10 veya 20 mg Nolvadex ile birlikte kullanılan bir tablet vücudun ekstra vücut yağlarını (özellikle kalça ve uyluk gibi kadın sorunları bölgelerinde) yakma eğilimi gösteren bir ortam yaratarak kas sertleştirmesi için daha da etkili olabilir.

2. Erkekler için

Erkekler için tipik dozaj, günde bir tablet başına günde bir ila dört 25 mg'dir. Bu, sıklıkla güçlü bir döngü süresi boyunca kullanılan jinekomastiyi önlemek için yeterli bir miktardır. Daha önce de belirtildiği gibi, aşırı östrojenik steroidler alındığında genellikle Nolvadex (tamoksifen sitrat) veya Clomid (klomifen sitrat) ile kombine edilir (Dianabol, testosteron vb.). 50mg Proviron ve 20mg Nolvadex'in günlük olarak uygulanması bu gibi durumlarda son derece etkili olduğu kanıtlanmıştır ve yüksek dozajların gerekli olması oldukça nadirdir. Ve kadınlar için tartıştığımız gibi, bu maddenin androjenik doğası, yarışma hazırlığı esnasında çok açığız. Burada Proviron'un kasın sertliğine ve yoğunluğuna göre belirgin bir şekilde fayda sağlaması gerekirken, aynı zamanda daha fazla miktarda vücut yağını yakma eğilimi artar.

Proviron'u Ne Zaman Seçmelisiniz?

Proviron genellikle iyi tolere edilir ve günde 100 mg'ın altındaki dozlarda yan etki (erkekler) nadirdir. Bunun üstünde aşırı derecede yüksek androjen seviyesi gelişebilir ve bazı problemlerle karşılaşılabilir. Tipik androjenik yan etkiler, yağlı cilt, akne, vücut / yüz tüyleri büyümesi ve erkek tipi kellik durumunun alevlenmesini içerir ve orta dozajda bile olsa ortaya çıkabilir. DHT'nin üreme sistemi üzerindeki güçlü etkisi ile, androjenik eylemler aynı zamanda erkek libido'sunun aşırı yükselmesini de içerebilir. Ve daha önce de belirtildiği gibi, Kadınlar Proviron çevresinde dikkatli olmalılar. Bir androjendir ve böylelikle virilizasyon belirtilerini kolayca üretme potansiyeline sahiptir. Bu tabii ki sesin derinleşmesini, adet düzensizliklerini, deri dokusunda değişiklikleri ve klitoral genişlemeyi de içerir.

Neden biz ?

1. En İyi Kalite Garantisi burada.

2. Örtülü paketli profesyonel depo.

3.% 98 dk geçme oranı ile güvenilir ve deneyimli ifade aracı.

4. Ödeme sonrasında 8 saat içinde teslimat yapın

5. 24 saat sonra satış sonrası servis.

6. Pazar fiyatının% 20 daha düşük fiyatı.

7. Reşit olma politikası garanti niteliğindedir.

8. Ücretsiz hediye sizi bekliyor, herhangi bir paln bana pls, Skype: luvy_14 veya Mail luvy@sinosteroit.com ile iletişim kurun.

İletişim bilgileri
HongKong Blue Universal Co., Limited.

İlgili kişi: Luvy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)